TÜRKMEN: HEDEFİMİZ BORÇSUZ BİR BELEDİYE OLMAK

10 MAYIS 2024

Kemalpaşa Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın 2. Birleşimi, Belediye Başkanı Mehmet Türkmen başkanlığında yapıldıKemalpaşa Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleşen ve komisyonlardan gelen önerilerin görüşüldüğü Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın 2. Birleşimi Mehmet Türkmen başkanlığında yapıldı. Başkan Türkmen açılış konuşmasında Mayıs Ayı Meclisi’nde alınan kararların Kemalpaşa’ya hayırlı olmasını diledi. Komisyonlardan ve birimlerden gelen öneriler kabul edilirken, Özden Tiryaki 1 yıl süre ile KEM-BEL şirket müdürü olarak atandı.

‘HALKIMIZIN BEKLENTİSİNİ KARŞILAYACAĞIZ’

Kemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Türkmen, belediyenin hedefinin yeni yıla borcu eriterek girmek olduğunu açıkladı. Türkmen, yeni oluşturulan ekibin doğru işler yapmak için liyakatli kişilerden oluştuğunu vurgulayarak, belediyenin kısa sürede daha iyi bir konuma geleceğine inandığını ifade etti. Başkan Türkmen, ‘‘Belediyemizde, yeni bir ekip oluşturarak hedeflerimize doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Öncelikli hedefimiz, yeni yıla borcu eriterek girmek. Bu hedefe ulaşmak için liyakatli kişilerle çalışarak doğru işler yapmayı planlıyoruz. Ekibimizde müthiş bir heyecan görüyorum, tüm arkadaşlarımızın enerjisi çok yüksek. Bu ekiple birlikte önce belediyemizi ardından ilçemizi daha iyi bir konuma getireceğimize inancım tam. Halkımız bize inandı onları mutlaka mutlu edeceğiz, beklentilerini karşılayacağız.’’ Kaydetti.

‘HARCAMALARIN ÇOĞUNU CEBİMDEN YAPIYORUM’

Ayrıca, Türkmen kişisel harcamalardan kaçınıldığını ve tasarruf edildiğini belirterek, belediyenin bütçesini dikkatlice yönettiklerini dile getirdi. Belediyenin harcamalarında ölçülü olunması gerektiğini vurgulayan Türkmen, "Önce benim tasarruf yapmam lazım, benim kendime dikkat etmem lazım, harcamaların çoğunu kendim karşılıyorum." Dedi.

Sosyal Medyada Paylaş

DİĞER HABERLER

Tüm Hakları Saklıdır © 2024 Kemalpaşa Belediyesi