MUHTARLAR BULUŞMASI DÜZENLENDİ

09 HAZİRAN 2022

Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, düzenli olarak gerçekleştirdiği muhtarlar buluşmasını Ören Mahalllesi’nde düzenledi.Kemalpaşa’nın 3 yıllık çalışmalarının detaylıca değerlendirildiği toplantıda gelecek vizyonlarını muhtarlara aktaran Başkan Karakayalı, ekonomik kriz ve pandemiye rağmen büyük bir azimle çalışmalarına devam edeceklerini vurguladı.

Gelenek haline getirdikleri muhtarlar buluşmalarının çalışmalarında büyük kolaylık sağladığını kaydeden Başkan Karakayalı, ''Muhtarlarımız ile geçtiğimiz 3 yılı ve gelecek planlamasını konuştuğumuz verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Mahallelerimizdeki talep ve şikayetlerini öğrenme konusunda belediyemiz ve vatandaşlarımız arasında bir köprü görevi üstlenen muhtarlarımızdan, yaşanan sorunları ve aksaklıkları tek tek dinledik. Çözüm yollarına yönelik çalışmaları en kısa sürede planlayıp, uygulayacağız. 49 Ayrı mahalleden oluşan ilçemizde vatandaşlarımıza hizmetlerimizi daha hızlı götürebilmek adına muhtarlarımızla iletişimimizi kesintisiz sürdüreceğiz. Bugüne kadar uyumlu ve özverili çalışmaları dolayısıyla muhtarlarımıza teşekkür ederim '' dedi.

Toplantıya Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı'nın yanı sıra, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ahmet Cemil Balyeli, Belediye Başkan Yardımcıları, Kem-Bel Şirket Müdürü Hasan Ali Oray ve Belediye Meclis Üyesi Muammer Altın katıldı.

Sosyal Medyada Paylaş

DİĞER HABERLER

Tüm Hakları Saklıdır © 2023 Kemalpaşa Belediyesi