KEMALPAŞA’YA 300 KİŞİLİK MECLİS SALONU

30 ARALIK 2019 SAAT:15:00

Kemalpaşa Belediyesi modern bir toplantı salonuna kavuşmak için gün sayıyor. Yaklaşık 300 kişilik bir salonu Kemalpaşa’ya kazandırdıklarını kaydeden Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, “İlçemize modern bir meclis salonu kazandırdık. Kemalpaşa’mıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Kemalpaşa Belediyesi; ilçeye yakışan, modern bir konferans ve seminer salonu kazandırıyor. Belediye hizmet binasının teras katında yer alan meclis salonunda yürütülen yenileme çalışmalarında sona yaklaşıldı. Göreve geldiği günden itibaren ilçenin eksiklerinin tespit edilip, giderilmesi yönünde yoğun bir çalışma sürdüren Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, meclis toplantılarının yapıldığı Dere Mesire Alanı Nikah Salonu’nun kapasitenin yetersiz ve hizmet binasına uzak olması nedeniyle yeni bir projeyi daha hayata geçiriyor. Hummalı bir çalışmanın yürütüldüğü salonda ilk toplantı Şubat ayında yapılacak.

“KEMALPAŞA’YA MODERN BİR SALON KAZANDIRDIK”

Kemalpaşa’ya modern bir meclis salonu kavuşturduklarını kaydeden Karakayalı, “2009-2014 yıllarından arasında bizim meclis salonunun ana binamızın içerisindeydi.  Bir önceki dönen salonumuzu Dere’ye taşımış. Dere’deki meclis salonunu denemez. Meclis üyelerimizin karşısında masaları, mikrofonları yoktu. Salon meclis için uygun değildi. Biz de belediyemizin üst katını değerlendirdik. Modern, yaklaşık 300 kişilik bir salon olacak. Meclis üyelerimizin yanı sıra 150 kişilik misafirlerin oturacağı yer olacak. Güzel bir meclis salonuna kavuştuk diyebiliriz” diye konuştu.

“MECLİS TOPLANTILARIMIZ CANLI YAYINLANACAK”

Dere ve Mesire Alanı’nda internet sorunu olduğunu bu yüzden meclis toplantılarının canlı yayınlanmasında sorun yaşandığını belirten Başkan Karakayalı, “Bütün meclislerimiz halkımıza canlı yayınlanacak. Dere’de internette sorun oluyordu, çekmiyordu. Daha sonra banttan yayınlamak zorunda kalıyorduk. Her yerde meclis salonu belediyeye yakın oluyor.  Ana binada olmasında çok kolaylıklar sağlıyor. Bunun yararını daha önceki dönemlerde de gördük. Yerimiz de uygun olduğu için meclis salonumuzu buraya taşıdık. İyi olacağını umuyorum. Kemalpaşa’mıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaş

DİĞER HABERLER

Tüm Hakları Saklıdır © 2024 Kemalpaşa Belediyesi