KEMALPAŞA’DA DÖRDÜNCÜ GÜNDÜZ BAKIMEVİ

08 OCAK 2024

Kemalpaşa Belediyesi, çalışan ve gelir düzeyi düşük olan annelere destek olmak amacı ile başlattığı projeyle birlikte dördüncü Gündüz Bakımevi’ni Armutlu Mahallesi’nde hizmete sundu.Yoğun ilgi ile gerçekleşen açılışa Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Birim Amirleri, Mahalle Muhtarları ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

Açılışta konuşma yapan Başkan Karakayalı, ‘’İlçemizde yaşayan annelere ekonomik bağımsızlıklarını kazanma imkanı sunmak ve eğitimde fırsat eşitliği sağlamak adına çıktığımız bu yolda 4. Gündüz Bakımevimizin açılışını gerçekleştirdik. Çalışan annelerimize destek olmak için başlattığımız ücretsiz kreşlerimizde, çocuklarımız güven içerisinde uzman eğitmenlerimizle birlikte geleceğe hazırlanıyor. Belediye olarak İzmir'de 30 ilçede olmayan fırsatı sağlayarak 7 kreşi vatandaşımızın hizmetine sunuyoruz. Önümüzdeki süreçte Bağyurdu, Ulucak ve ilçe merkezimiz olmak üzere üç farklı konumda açılışları yapılacak olan kreşlerimizde emeği geçen herkese teşekkür ediyor; tüm vatandaşlarımıza ve minik çocuklarımıza hayırlı olmasını diliyorum.’’ cümlelerini kullandı.

Bakımevlerine ilişkin detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar, 444 88 77 numaralı hattan Kemalpaşa Belediyesi’ne ulaşabilir.

Sosyal Medyada Paylaş

DİĞER HABERLER

Tüm Hakları Saklıdır © 2024 Kemalpaşa Belediyesi