KADIN DANIŞMA MERKEZİ

04 NİSAN 20222-KADIN DANIŞMA MERKEZİ

Psikolojik destek:

Merkezimize gönüllü olarak başvuran kadınlara yaşadıkları sorunlarla başa çıkmaları ve yeni yaşam seçenekleri geliştirebilmeleri konusunda ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Evli çiftlerin sorunları ile iletişimsizlik dâhilinde aile danışmanlığı hizmeti de verilmektedir.

Hukuksal destek:

Merkezimize hukuki destek talebi ile başvuran kadınlarımıza talepleri üzerine Baro’dan ücretsiz avukat temin edip, kadınlarımıza boşanma, nafaka, velayet, koruma emri, mal paylaşımı, miras vb konularda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Sosyal destek:

Merkezimize sosyal destek olarak başvuran kadınlarımızın talepleri üzerine danışmanlık, destek ve yönlendirmeler yapılmaktadır. Kadınlarımızın güçlenmesini, desteklenmesini sağlamak için kurs, üretici kadınlarımıza stand, iş bulma konusunda istihdam, beldelerdeki kadınlarımızın desteklenmesi için seminer, barınma konusunda sıkıntı yaşayan kadınlarımıza barınma ve sığınma talebi ile ücretsiz danışmanlık vermekteyiz.

Kurslar:

Dikiş Kursu, Takı Kursu, Budama Kursu, Kadın Korosu, Zeybek Kursu, Kanaviçe Kursu, Su Kabağı İşlemeciliği Kursu, Temel Makyaj Kursu, Keçe yapımı Kursu, Makrome Kursu, Hasır Örmeciliği Kursu, Bilgisayar İşletmenliği Kursu, Kurdele Yapımı Kursu, Özel Gün ve Nikah Şekeri Hazırlama Kursu, Cilt Bakımı Kursu, Tığ Örgüsü Kursu, Bio Enerji Kursu, Protez Tırnak Kursu, Turistik Hediyelik Eşya Hazırlama Kursu, Taş Bebek Yapımı Kursu, Mis Sabun Yapımı Kursu, Kalıcı Makyaj Kursu, Dekoratif El Sanatları Kursu, Tokat Yazması Kursu

 

Adres: Kemalpaşa Sosyal Yaşam Yerleşkesi  Sekiz Eylül Mahallesi 134 sokak no:17
0 232 988 11 11 - 4001-4004-4002

Tüm Hakları Saklıdır © 2024 Kemalpaşa Belediyesi