BAŞKAN KARAKAYALI DEPREMZEDELERİ YALNIZ BIRAKMIYOR

06 KASIM 2020Ege Denizi’nin Seferihisar açıklarında meydana gelen, Ege ve Marmara bölgesinde hissedilen 6,6 büyüklüğündeki deprem sonrası hızla harekete geçerek yaraları sarmak için büyük çaba sarf eden Kemalpaşa Belediyesi, depremin üzerinden birkaç saat geçtikten sonra yıkımın yaşandığı Bayraklı bölgesine, bünyesinde kurduğu özel ekibi yönlendirmiş ve bugüne kadar depremzede vatandaşlara sıcak yemek, battaniye ve her türlü market ihtiyacı desteği sağlamıştı.

Çalışmalarının mağduriyet sonlanıncaya kadar süreceğini belirten Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, deprem gününden itibaren her akşam mesai sonrası deprem bölgesini ziyaret ederek depremzedeleri yalnız bırakmıyor.

‘BİRLİKTE AŞACAĞIZ’

Kemalpaşa Belediyesi’nin birkaç noktada kurulu olan stantlarını ziyaret eden ve çalışanlara kolay gelsin dileklerini ileten Karakayalı, depremzedelere manevi destek sağlamayı da ihmal etmiyor. Kemalpaşa Belediyesi tarafından çocuklar için kurulan alanda, çocuklarla zaman geçiren, birlikte sinevizyon gösterisi izleyen Başkan Karakayalı, vatandaşlarla dertleşerek yanınızdayız mesajı veriyor. Özellikle çocuklarla zaman geçirmenin kendisi için de çok değerli olduğunu ifade eden Başkan Karakayalı, ‘Deprem mağduru çocuklarımız yaşadıkları tramvayı unutabilsinler diye elimizden ne gelirse onlar içi yapmaya çalışıyoruz. Her akşam burada birbirinden güzel çocuklarımızla birlikte sinevizyon gösterisi izleyip birlikte gülüyoruz. Birlikte aşacağız’  ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaş

DİĞER HABERLER

Tüm Hakları Saklıdır © 2024 Kemalpaşa Belediyesi