BAŞKAN KARAKAYALI AVUKATLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

30 MART 2022

Kemalpaşa Belediyesi’ne ait sosyal tesis Park Orman’da düzenlenen programa, Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ahmet Cemil Balyeli, belediye başkan yardımcıları ve Kemalpaşa’da görev yapan 50 avukat ile İzmir Barosu’na bağlı temsilciler de katıldı.BAŞKAN KARAKAYALI’YA ÇİÇEK TAKDİMİ

Başkan Karakayalı, Nisan ayının ilk haftası kutlanacak olan Avukatlar Günü’nü, Ramazan ayı başlangıcına denk gelmesi dolayısıyla dün Park Orman avukatlarla bir araya gelerek kutladı. Programa katılan avukatlar Başkan Karakayalı’ya çiçek ve adaleti simgeleyen tanrıça heykelini hediye etti.

“GÜVENLİĞİMİZİN TEMİNATI AVUKATLARDIR”

Programdan önce bir konuşma gerçekleştiren Başkan Karakayalı, avukatlara her zaman destek olacaklarını ve yanlarında olacaklarını ifade etti. Başkan Karakayalı sözlerinin devamında, herkesin bir gün muhakkak adalete ihtiyacı olacağına vurgu yaparak “ Sizler, savunma gibi kutsal bir kamu hizmetini yerine getiriyorsunuz. Avukatlarımızın en temel hakkı savunma dokunulmazlığıdır. Bizim güvenliğimizin en büyük teminatı ise avukatlardır. Hukuk sisteminin en dayanıklı zincirleri olan cansiperane bir şekilde adaletin ve hakikatin peşinden giden avukatlarımızın gününü kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaş

DİĞER HABERLER

Tüm Hakları Saklıdır © 2024 Kemalpaşa Belediyesi